Extra Blog

Dovidenia

Posted in 1 by sliackymartin on december 20, 2009

Tak a je to tu. Keď dočítate posledné slovo z tohto článku, ďalšieho sa už na tomto mieste nedočkáte. Pýtate sa čo to hovorím? Áno, ExtraBlog po necelých dvoch rokoch svojej existencie končí. Bolo by neslušné odísť, len tak bez rozlúčky. A keďže slušnosť chcem dodržať, lúčim sa a poviem niekoľko krátkych faktov o ExtraBlogu.

13,782 – Toto číslo predstavuje vás, mojich návštevníkov. Verím, že aspoň, jednému z nich ExtraBlog niečo priniesol, niečomu ho naučil. Ak to teraz čítate, ste jedným z tých ľudí.

136 – toľko krát ste sa ozvali a napísali ste mi komentáre. Treba však pripomenúť, že medzi tým čislom sú aj komentáre odo mňa.

STV šokuje – článok ktorý získal najväčšiu návštevnosť. Bulvárny titulok lákal mnohých a mnohí sa aj ozvali. Tibet aj tak ešte nie je slobodný.

Nový začiatok

Ale tak ľahko sa nedám z blogosféry vytlačiť. Príde niečo nové. A tým je blog na Posterous. Keď som si zvolil túto službu, je pochopiteľné, že tvoriť nový blog nebudú len články, ale aj linky, obrázky a videá. Ale nebude to orientované čisto na tech veci, bude to mišmaš všetkého čo považujem za zaujímavé. Ak však nechcete odoberať obrázky, videá ale len články, bude samozrejme aj takáto možnosť.

Tento blog samozrejme bude aj naďalej prístupný a s ním aj jeho obsah. Vidíme sa na ExtraThings.

Takže dovidenia v novom domove.

Reklamy
Tagged with:

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: