Extra Blog

Obliekanie tričiek môže byť dobrý biznis

Posted in 1 by sliackymartin on august 1, 2009

Neveríte tomu? Niektorý ľudia áno, napríklad Jason Sadler, ktorý takto rozbehol stránku I Wear Your Shirt. Má jednoduchý plán – Každý deň si oblečie iné tričko, od sponzorov ktorý sa prihlásili. Je to jednoduch0, ale funguje to. Ako si s tým Jason zarába si vysvetlíme v článku.

Jason ponúka možnosť zakúpiť si  jeden deň, v ktorý si oblečie sponzorské tričko a napíše o tom pár článkov na blog a natočí video. Prvý deň v roku ste si mohli kúpiť za jeden dolár (!), druhý deň za dva a takto sa to postupne zvyšuje. Na Silvester to teda bude stáť 365 dolárov. Väčšina sponzorov Jasonovi pošle aj iné reklamné predmety ako perá, hrnčeky, šiltovky a zoberú ho aj na exkurziu do ich firmy. Tu to Jason všetko nafotí, nakameruje a hodí na Flickr a YouTube ( niekedy býva aj priamy prenos na Ustream ), potom o tom všetkom napíše na svojom blogu,  Twitteri či iných sociálnych sieťach a v konečnom dôsledku je to perfektná reklama pre sponzora, navyše aj za jeden dolár. Pre čitateľov je celkom užitočné aj to, že sponzor v článku priloží aj nejaký kód na zľavu z jeho produktov, či pozvánku do nejakej služby. Podľa mňa je to perfektný spôsob ako zarábať s blogom tak aby na ňom nevysela len reklama.

Keď si teda stále myslíte, že s blogovaním sa dá zarábať len ak máte všade Adsense, sponzorované odkazy, alebo platené recenzie, toto je zaujímavý nový spôsob ako si niečo zarobiť. Plus, nebudete mať potom určite nedostatok oblečenia a hlavne tričiek, a ľahko tak obídete krízu!

I wear Your Shirt

RSS Zaujal ťa článok? Pridaj si ExtraBlog do svojej RSS čítačky!

Reklamy
Tagged with: , ,

5 komentárov

Subscribe to comments with RSS.

 1. Vydrus said, on august 1, 2009 at 3:09 pm

  Skutečně zajímavý způsob výdělku. :)

 2. swarley said, on august 1, 2009 at 3:48 pm

  Co to je “Sylvester”?
  inac skvely napad..klobuk dole

 3. sliackymartin said, on august 1, 2009 at 3:56 pm

  Chyba opravená, vďaka!

 4. Carl114 said, on september 24, 2009 at 1:24 pm

  To bych udělal také. Každý by zaplatil a já bych se celý den vystavoval s jeho tričkem. Něco o tom napsal vyfotil se a hotovo :-) Opravdu dobrý nápad. Kreativní chlápek.

 5. […] podobné už urobil aj Američan Jason Sadler o ktorom som už raz písal. Tiež mal na každý deň jedného sponzora, obliekol si jeho tričko a spropagoval jeho firmu a […]


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: