Extra Blog

Sledujte ako plynie čas

Posted in 1 by sliackymartin on jún 8, 2009

Pamätáte si ešte ako ste vyzerali pred rokom? Keby ste sa to niekoho spýtali pred takými 200 rokmi, zrejme by si veľmi nepamätal. Dnes si to už vieme zapamätať, teda fotoaparáty za nás. No a teraz si predstavíme služby s ktorými to bude ešte jednoduchšie. Nie, nejdem predstavovať služby na zdielanie fotiek, ale na zdielanie vašej tváre. Na stránku nahráte fotky vás a potom v profile sledujte ako plynie čas a ako sa mení vaša tvár.

Flickaday

Suverénne najlepšia služba v tejto kategórií. Po registrácií vám hneď ponúkne urobiť fotografiu, cez vašu webkameru alebo normálne pridať novú fotku. Ponúka aj možnosť ohlasovať nové fotky na Twitteri alebo integráciu s Flickr. Užívatelia sa dajú odoberať podobne ako na Twitteri. Keď sa prihlásite zobrazí sa vám nástenka, na ktorej vidíte vaše komentáre, správy a iné veci.K dispozícií je niekoľko widgetov pre váš blog, či stránku, na jednom sa dá pustiť aj niečo ako film z vašich záberov, takto perfektne vidíte ako ste sa zmenili. Vsúčasnosti sa pracuje na iPhone aplikácií a na redakčnom systéme.

Snapp.me

Nie je určený výhradne pre snímky tvárí, je to vlastne len fotenie cez webkameru. Ale dosť užívateľov to využíva aj na to. Je to podstatne obmedzenejšie a má menej funkcií. Flickaday je lepší.

Čo si myslíte o takýchto službách? Budete ich využívať, sú zaujímavé?

Reklamy
Tagged with: ,

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: