Extra Blog

Rok 2008 (z pohľadu blogosféry)

Posted in 1 by sliackymartin on december 31, 2008

Rok 2008 už máme pomaly za nami. Teda by bolo na mieste sa naňho trošku lepšie pozrieť, čo sa v roku 2008 na až veľmi kľudných frontoch slovenskej blogosféry odohralo.

Keď mám teda byť až tak úprimný – skoro nič.  Naozaj, až na pár svetlých výnimiek sa v slovenskej blogosfére skoro nič neudialo. Ako keby všetci spali. Skoro nič zaujímavého, pričom by sa patrilo povedať že taký nebol iba tento rok. Vlastne také boli hádam všetky roky. Samozrejme sa všetci budeme pýtať prečo? To ale neviem ani ja. Ak to viete alebo máte nápad ako to tu trochu oživiť, sem s tým! Nuž ale teraz späť k tým svetlým výnimkám ktoré som spomínal :

1. Depiho 30C – Za tento rok snáď to najsvetlejšie čo sa vymyslelo. Viem že napísať jeden článok na blog každý deň je fuška, ale každopádne to bol výborný  nápad. Ten kto 30C nesledoval by si mohol myslieť že to boli články len na pár riadkov, boli to plnohodnotné články. Dokonca bola aj súťaž a aj som vyhral USB kľúč

2. Začiatok a koniec Podkestu Lolo Foxa – Nikdo nikdy nezistil kto to vlastne bol. Zo začiatku bol celkom normálny a každý deň 0 7:00 nám servíroval našu                                                                                                      dennú dávku podkestu. Ku koncu už ale trepal samé nezmysly – chcel pomáhať chudobným ľuďom v bližšie neurčenej africkej krajine, kde ho ale väznili.

3. Obnovenie Weekendcastu – Po dlhšej dobe Braňo Rác a Mikki obnovili Weekendcast. Takisto držím palce.

4. Rozhovor s blogerom – Tiež zaujímavý projekt od Vlada, škoda že už skončil. Nechcem sa zbytočne opakovať ale obnovil by som to.

To sú 4 podľa mňa dobré projekty, dosť málo, že. Ak by ste ešte o nejakých vedeli dajte vedieť v komentároch

Zaujal ťa tento článok? Daj mu hlas na vybrali.sme

Reklamy
Tagged with: , ,

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: