Extra Blog

Prezidentská kampaň na internete

Posted in 1 by sliackymartin on december 7, 2008

Na prezidentské voľby na Slovensku si ešte nejaký ten piatok počkáme no kampaň prezidentských kandidátov sa už začína. A predstavte si! A konečne aj na internete formou blogov.

Mojaprezidentka.sk – Nie je to blog samej kandidátky. Vytvorili ho fanúšikovia Ivety Radičovej. Sú tu články ktoré majú čitateľovy povedať prečo práve ona by sa mala stať prezidentkou SR, vyjadrenia všetkých vekových kategórií voličov čo sa im na nej páči. Takisto majú skupinu na Facebooku, fotogalériu na Flickri. Proste perfektné. Možno by sa ešte dalo písať na Twitter a je to úplne ako Barack Obama. Veľmi ma to oslovilo, držím palce!

Volím Fera – Ďaľšia vydarená internetová kampaň na podporu tentoraz Františka Mikloška. Takisto nechýba skupina na Facebooku. Síce trošku chabší design, ale nevadí.

Ako vidno internet bude pre prezidentskú kampaň určite zaujímavý. Keďže má na Slovensku internet už dosť ľudí kandidáti ho určite nebudú len tak obchádzať. Možno sa konečne dočkáme trochu kreatívnejšej kampane a nie len klasický guláš a klobása zadarmo ako tob býva na Slovensku zvykom.

Reklamy
Tagged with: ,

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: