Extra Blog

Nadčasové články

Posted in 1 by sliackymartin on december 1, 2008

V tomto článku rozoberieme prečo písať nadčasové články, a čo sú to vlastne nadčasové články. pre tých čo chcú s blogovaním len začať alebo už sú aj skúsenejší to bude dúfam prínosné.

Ak napíšete článok ktorý má charakter správy,je zaujímavý.Zaujímavý je ale tak týždeň,dva.Potom takmer zákonite upadne do zabudnutia a navštívi ho možno pár ľudí za rok.Takéto príspevky vlastne tvoria spravodajské portály,samozrejme že aj blogy ale spravodajské portály sú najlepší príklad. Ale spravodajské portály túto úlohu plnia o trošku lepšie. Tým nechcem povedať že by ste takéto články nemali písať. Stručný príklad: Janko Hraško si zlomil nohu dnes 19. Augusta 2008. Pár dní bude mať tento príspevok možno dobrú návštevnosť, ale o týždeň už nikoho nebude zaujímať že si nejaký blb zlomil nohu.

Potom sú tu články nadčasové.Tie neupadnú do zabudnutia niekedy ani po rokoch a stále sú svieže aj pre návštevníkov ktorý na nich už boli. Popisujú väčšinou niečo ako napríklad tento článok, ktorý práve čítate. Prvé dni je návštevnosť rovnaká ako pri správe. No zatiaľ čo po týždni je správa preč a návštevnosť na nej je jedna veľká 0, nadčasový článok má návštevnosť celkom dobrú aj po týždni a stále je aktuálny. Dobre ste uhádli že ak naň dáte reklamu v primeranej forme, dá sa niečo zarobiť, takisto dlhšie ako po týždni. Ale to som trochu odbočil od témy tohto článku, o tom možno niekedy na budúce.Takéto články sú takpovediac nestarnúce a vždy čerstvé. Preto je ich dobré písať.Správy nechajme radšej spravodajským portálom.

Dávnejšie zverejnil dobrý článok na túto tému aj Embuck .

Reklamy
Tagged with: ,

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: